O NAS

O NAS

Szostek Nieruchomości oferuje kompleksowe usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, poszukujących interesujących ofert na Rynku Nieruchomości.

Prowadzimy sprzedaż nowych inwestycji: domów i mieszkań na Rynku Pierwotnym.

Sprawdzamy wiarygodność developera i negocjujemy warunki umowy bez dodatkowych kosztów.

Dysponujemy bazą ofert mieszkań i domów z Rynku Wtórnego.

Pośredniczymy w negocjacjach pomiędzy kupującym i sprzedającym, przeprowadzamy wstępną ocenę sprzedawanej nieruchomości od strony prawnej i technicznej.

Każdą ofertę przygotowujemy pod kątem konkretnego klienta. Zaczynamy od określenia potrzeb i preferencji, po czym przygotowujemy opis nieruchomości wraz z materiałem zdjęciowym. Kompletujemy dokumentację i prezentujemy nieruchomość.

Przygotowujemy przedwstępną umowę sprzedaży nabycia, umawiamy klienta z notariuszem.

Na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa wykonujemy dodatkowe czynności, takie jak przepisywanie mediów (gaz, prąd, woda) i regulowanie statusu członka w spółdzielni mieszkaniowej.

W Szostek Nieruchomości wszystkie formalności załatwiamy w jednym miejscu.

Wieloletnie doświadczenie na Trójmiejskim Rynku Nieruchomości gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo transakcji, oszczędność czasu i pieniędzy podczas kupna -sprzedaży domu lub mieszkania.

Młody, dynamiczny i zaangażowany zespół pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty szybko i skutecznie, zachowując pełną dyskrecję i całkowite zaangażowanie.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności zawodowej zgodnie z art. 181 ust. 3 ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszamy do biura przy ul. Kosynierów 66/3U, 84-230 Rumia