Opis

Dom jednorodzinny wolnostojący z częścią usługową, częściowo podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym i garażem o całkowitej pow. ok 360 m2. Rozkład funkcjonalny domu został zaprojektowany dla dwóch rodzin 2 i 6 osobowych, zlokalizowany na trzech poziomach.

W piwnicy mieści się:

Garaż ( jednostanowiskowy), kotłownia, skład opału, korytarz, pomieszczenie wielofunkcyjne, wc z natryskiem, sień i pomieszczenie usługowe ( pomieszczenie usługowe stanowi niezależne mieszkanie z kuchnią oraz łazienką o łącznej powierzchni ok 28,40m2).

W przyziemiu mieści się:

Korytarz, kuchnia, pokój dzienny (pow. ok 32 m2) z wyjściem na taras i do ogrodu oraz łazienka,

Na parterze mieści się:

Korytarz, kuchnia, pokój dzienny ( pow. ok 31 m2) z wyjściem na taras, wc z natryskiem, schowek i garderoba,

Na piętrze mieści się:

Korytarz, dwa pokoje ( 11,83 m2, 32,59m2), łazienka,

Na poddaszu mieści się:

Korytarz, kuchnia, łazienka, dwie sypialnie, garderoba, pokój dzienny.

Budynek wybudowany w 2000r. metodą tradycyjną murowaną posadowiony na działce o pow. 800m2. Ogrzewanie gazowe, kocioł firmy Viessmann. Stan domu jak i wnętrze w stanie bardzo dobrym nie wymagającym nakładów finansowych. Zabudowy stałe pozostają w cenie. Działka ogrodzona i zagospodarowana z ciągami pieszymi. Otoczenie domu ciche i spokojne. Jesteśmy oddaleni od miejskiego zgiełku, będąc blisko punktów handlowo –usługowych głównie zlokalizowanych przy ul. Dębogórskiej. Tereny rekreacyjne zaledwie 1,5 km od prezentowanej nieruchomości.

 


 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy:

SV01896
Dom wolnostojący
Sprzedaż
Pomorskie, Rumia, Rajska
360.00 m2
960 000 PLN