Opis

Cztery lokale mieszkalne w nadmorskiej willi Świetna lokalizacja - 350 m od plaży!
Do zaoferowania mamy cztery samodzielne lokale mieszkalne w budynku wielorodzinnym czterolokalowym. Każdy z lokali jest piętrowy. Na parterze salon z częścią wypoczynkową i aneksem kuchennym oraz łazienka. Na piętrze trzy sypialnie i łazienka.

Piętrowe mieszkania - 2 lokale po 82,5 m2, 2 lokale po 84,5 m2
Wspaniała alternatywa dla zgiełku miasta
Do każdego z lokalu przydzielony przydomowy ogród oraz miejsce postojowe na terenie posesji
Do dwóch lokali przydzielono pomieszczenia gospodarcze W pełni wyposażone, gotowe do użytkowania

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 975 metrów kwadratowych.
Powierzchnia zabudowy wynosi 230,8 m2, a całkowita powierzchnia budynku to 396 m2.

Podjazdy, miejsca parkingowe oraz części wypoczynkowe przed budynkiem są zagospodarowane kostką brukową. Na posesji znajduje się również budynek z trzema pomieszczeniami gospodarczymi przysługującymi właścicielom lokali, reszta działki zajmują części zielone. Dojazd do lokali zielonego oraz brązowego prowadzi przez drogę gminną, która jest objęta służebnością na rzecz właścicieli nieruchomości.

Budynek został wybudowany w 1999 roku, wykonany technologią tradycyjną, elewacja klinkier, dach blachodachówka. Dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony posiada sprawną i sprawdzoną instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz instalację gazową w jednym z lokali (czerwony lokal). Okna drewniane z szybą zespoloną. W każdym z lokali znajduje się przewód kominkowy z możliwością zamontowania kominka lub piecyka typu koza

 

Formularz kontaktowy:

SV01872
Dom wolnostojący
Sprzedaż
Pomorskie, Karwia, Reprezentacyjna
333.80 m2
1 940 000 PLN