Opis

Nieruchomość stanowi samodzielny, dwupoziomowy lokal mieszalny o pow.  84,50 m2, położony w czterorodzinnej willi wybudowanej w 1999r.. Posesja ogrodzona, w bardzo bliskiej odległości od morza (350 m, ok 5 min pieszo).

Mieszkanie ( kolor czerwony na mapce) o wystawie okiennej północno-wschodniej, położone przy głównej bramie wjazdowej na teren posesji. Do wyłącznej dyspozycji Właściciela mieszkania ogród oraz pomieszczenia gospodarcze  wraz z miejscem postojowym na terenie posesji.  W mieszkaniu jest instalacja gazowa, która zasila piec jednofunkcyjny (istnieje możliwość wstawienia pieca dwufunkcyjnego). Na wyposażeniu pozostają meble kuchenne, wraz z wyposażeniem: lodówka polar, podgrzewacz gazowy ciepłej wody Termet, kuchenka gazowa czteropalnikowa.

Standard wykończenia: na podłodze płytki glazurowe, WC glazura terakota - okna drewniane z szybą zespoloną , rolety elektryczne na parterze. Istnieje możliwość przyłączenia kominku do przewodu kominowego lub pieca w formie kozy.
Na piętrze: w pokojach wykładziny PCV, okna drewniane połaciowe. W łazience brodzik i kafelki na ścianach i podłodze. W przypadku konieczności właściciel będzie zobowiązany do udostępnienia lokalu, ze względu na dostęp do części dachu.

Formularz kontaktowy:

SV01867
Mieszkanie
Sprzedaż
Pomorskie, Karwia, Reprezentacyjna
84.50 m2
470 000 PLN