Opis

Dom jednorodzinny wolno stojący z częścią usługową, częściowo podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym i garażem w poziomie terenu o całkowitej pow. ok 360 m2. Rozkład funkcjonalny domu został zaprojektowany dla dwóch rodzin 2 i 6 osobowych, zlokalizowany na trzech poziomach.

W piwnicy zlokalizowano:

Garaż ( jednostanowiskowy), kotłownię, skład opału, korytarz, pomieszczenie wielofunkcyjne, wc z natryskiem, sień i pomieszczenie usługowe ( pomieszczenie usługowe stanowi niezależne mieszkanie z kuchnią oraz łazienką o łącznej powierzchni ok 28,40m2).

W przyziemiu zlokalizowano:

Korytarz, kuchnię, pokój dzienny (pow. ok 32 m2) z wyjściem na taras i do ogrodu oraz łazienkę,

Na parterze zlokalizowano:

Korytarz, kuchnię, pokój dzienny ( pow. ok 31 m2) z wyjściem na taras, wc z natryskiem, schowek i garderobę,

Na piętrze zlokalizowano:

Korytarz, dwa pokoje ( 11,83 m2, 32,59m2),  łazienkę,

Na poddaszu zlokalizowano:

Korytarz, kuchnię, łazienkę, dwie sypialnie, garderobę, pokój dzienny.

Budynek wybudowany w 2000r. metodą tradycyjną murowaną posadowiony na działce o pow. 800m2. Ogrzewanie gazowe, kocioł firmy Viessmann. Stan domu jak i wnętrze w stanie bardzo dobrym nie wymagającym nakładów finansowych. Zabudowy stałe pozostają w cenie. Działka ogrodzona i zagospodarowana z ciągami pieszymi. Otoczenie domu ciche i spokojne. Jesteśmy oddaleni od miejskiego zgiełku, będąc blisko punktów handlowo –usługowych głównie zlokalizowanych przy ul. Dębogórskiej. Tereny rekreacyjne zaledwie 1,5 km od prezentowanej nieruchomości.

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy:

SV01858
Dom wolnostojący
Sprzedaż
Pomorskie, Rumia, Rajska
360.00 m2
960 000 PLN