Opis


Władysławowo, jedna z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości turystycznych w północnej Polsce. Położone nad otwartym Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką oraz w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest to kierunek wypoczynku wielu Polaków jak i gości zza granicy. Przez ostatnie lata, mocno rozbudowała się infrastruktura turystyczna wraz z atrakcjami turystycznymi dla dorosłych, jak i dzieci. Jest to ciekawa „baza wypadowa” w dalsze nadmorskie miejscowości.

W mieście znajduje się stacja kolejowa oraz port morski. Dodatkowym atutem jest przystanek PKS oraz kolejowy - Władysławowo Port, dostosowany do regionalnych przewozów relacji Hel-Gdynia-Hel. Dodatkowym wsparciem są busy, które odjeżdżają  spod gdyńskiego dworca. Władysławowo połączone jest z aglomeracją Trójmiejską drogą Wojewódzką nr 216.

Proponujemy na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej, wybudowany  i wyposażony na potrzeby domu wczasowo/wypoczynkowego. Zaprojektowano 14 pokoi  dwu i trzy osobowych z łazienkami, z czego 6 pokoi posiada balkon. Do dyspozycji wczasowiczów wspólna kuchnia oraz ogródek z mini placem zabaw dla dzieci. W każdym pokoju znajduje się telewizor, lodówka oraz wifi. Nieprzerwalnie od 17 lat, wynajmem pokoi zajmuje się jedna osoba. Warto zaznaczyć że nabywają Państwo obiekt, który od wielu lat sprawnie funkcjonuje. Jest  to miejsce z historią i stałymi turystami chętnie powracającymi co roku.

 

Formularz kontaktowy:

SV01853
Obiekt
Sprzedaż
Pomorskie, Władysławowo, Unruga
349.14 m2
1 295 000 PLN